KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398095
nr 1239 8095
Akvarell
Arne Isaksson, landskap. Signerad, daterad 1994, ca 27x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:37:43
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr